Az állatok világnapja

2018-10-11

Hírek

Az állatok világnapja bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva


Az állatok világnapja

Vadaspark

Lelkes kis csapat, a 7. a osztályból, részt vett a Vadasparkban megrendezésre került Állatok világnapi vetélkedőn. A csapat tagjai: Ducsai Lívia, Fazekas Fanni, Gonda Vanda, Lipták Dorina és Sztanev Janka. Iskolánkat eredményesen képviselték, köszönjük felkészülésüket, munkájukat.

 
Failed to get data. Error:
Request had invalid authentication credentials. Expected OAuth 2 access token, login cookie or other valid authentication credential. See https://developers.google.com/identity/sign-in/web/devconsole-project.

Rajzpályázat

Iskolánkban hagyomány, hogy minden évben az állatok világnapja alkalmából, magunk által választott témát dolgozzunk fel. Ebben a tanévben a tengerek élővilága, tengerek veszélyben címmel rajzpályázatot hirdettünk, az osztályok tablókat készítettek, melyeket az aulában állítottunk ki.

 

 

Iskolánk online könyvtári katalógusa

 


                     Megközelítés