Szurkoljunk együtt a Szinvavölgyi Prücskök csapatában táncoló diákjainknak!


 

Az ország egyik legrangosabb néptáncos és népzenei tehetségkutató versenye a Fölszállott a páva, amely az idén ősszel is megrendezésre kerül az MTVA szervezésében. Ebben a megmérettetésben évről évre hagyományosan jól szerepel és magas színvonalú előadásaival öregbíti szülővárosunk, Miskolc és résztvevő diákjaink révén iskolánk hírnevét a Szinvavölgyi Néptáncműhely. Büszkék vagyunk Görzsöny Hanna 4. a és Görzsöny Patrik 6. b osztályos tanulóinkra. Az idei évben a Prücskök csoporton van a sor, akik tehetségüknek, szorgalmuknak köszönhetően már a Középdöntőben mérik össze a tudásukat a többi versenyzővel, december 13-án a Duna Tv-n műsorra kerülő produkcióban szurkolhatunk értük. Az egyes kategóriák győzteseit a zsűri pontjai alapján választják meg, de egy produkciót a közönség is továbbjuttathat. Kérem, hogy szavazzatok/szavazzanak Rájuk! Egy-egy készülékről 40 db szavazat adható le, 20 db nem emelt díjas sms-ben, 20 db pedig a Fölszállott a páva applikáción keresztül, amit le kell tölteni a telefonokra. Kódjuk a 15. A Prücskök már megmutatták, hogy mire képesek, most mutassuk meg mi is, hogy mögöttük vagyunk és szavazatainkkal segítjük a sikerüket! 

 

Garfield Alapítvány
Adószáma: 18421466-1-05


Iskolánk online könyvtári katalógusa