Helyreigazítás


 

Helyreigazítás

Korábbi posztunkban közzétett hírünkkel kapcsolatban az alábbi kiegészítést szeretnénk tenni. A riportban hivatkozott megállapodás pontos címe: „Egyenes út az általános iskolától a középiskolán át az egyetemig – együttműködés a beiskolázásért”.

A program aláírásával egy négyoldalú megállapodás jött létre. A riportban kiemelt három intézmény mellett a negyedik aláíró fél a Szakértők Regionális Egyesülete Miskolc, mint a nevelés-oktatás, szakképzés, városfejlesztés, közösségépítés területen tevékenykedő civil szervezet, e projekt kezdeményező szereplője és katalizátora.

A Szakértők Regionális Egyesületének (SZAKRE) neve sajnálatos módon nem jelent meg a riportban, így a közvélemény nem szerezhetett tudomást az Egyesület szerepének és munkájának fontosságáról az együttműködési folyamatban.

A hírt kommentár nélkül vettük át, amiért személyesen kérek elnézést az Egyesülettől és a Vezetőségétől.

Püspöki Péter
igazgató

Az alábbiakban közöljük a Miskolci Egyetem és az Észak-Magyarország összeállítását az együttműködési megállapodás aláírásáról.

https://www.uni-miskolc.hu/hirek/3173/egyenes_ut_az_altalanos_iskolatol_a_kozepiskolan_at_az_egyetemig__egyuttmukodes_a

https://boon.hu/kozelet/helyi-kozelet/egyenes-ut-az-egyetemre-6023255/

Garfield Alapítvány
Adószáma: 18421466-1-05


Iskolánk online könyvtári katalógusa