Elismerő oklevelek és jutalmak átadása


 

A Budapesti Goethe Intézet “Hurrá, végre hétvége!” című országos tematikus rajzversenyét még az ősz végén hirdette meg. A versenyre kereken 250 mű készült el. Iskolánkat Emődi Cseperke (2. b), Kriston Mária (4. a), Molnár Szelina (4. b) és Emődi Angelika (5. a) tanulók képviselték, akik elismerő oklevélben részesültek. Az oklevelek mellett a tanulók apróbb ajándékoknak is örülhettek. Az ügyes rajzosok a megérdemelt jutalmukat decemberben az iskola aulájában vették át. A versenyre Gattyán Éva tanárnő készítette fel a tanulókat, aki a témához kapcsolódó óratervével egy moderációs bőröndöt nyert, melyet az iskola idegennyelv-tanárainak tanórai használatra felajánl. A beérkezett munkákat és a versenyről szóló további információkat az alábbi linkre kattintva lehet megismerni:

https://www.goethe.de/ins/hu/hu/spr/unt/ver/hvh.html

Garfield Alapítvány
Adószáma: 18421466-1-05


Iskolánk online könyvtári katalógusa