Tavasz-Kaland


 

2022. március 18-án nagy örömmel vártuk az iskola udvarán a Tavasz-Kaland játékos rendezvényünkre az óvodás gyermekeket, szüleiket és az óvó néniket. A meghívott vendégek egy kalandos utazáson vehettek részt, ahol különböző állomásokon A lélek gyümölcse: a szeretet, öröm, békesség, türelem, szívesség, jóság, hűség, szelídség, mértékletesség talentumait kellett összegyűjteni ahhoz, hogy a Tavasztündér felébredjen. A játékos vetélkedő után tánccal köszöntöttük együtt a tavaszt. A nagy kalandban elfáradt ovisok a szeretetvendégségünkön kínált finomságoktól kaptak újból erőre.

A rendezvényen készült képek és videók az alábbi albumokra és linkekre kattintva tekinthetők meg.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Garfield Alapítvány
Adószáma: 18421466-1-05


Iskolánk online könyvtári katalógusa