Nyuszi buli 2022


 

A Szeder úti óvodában már hagyományként működik az évente két jeles naphoz kötődő játszóház megszervezése. Idén tavasszal a “Nyuszi buli” a Húsvéti ünnepkörhöz kapcsolódóan került megrendezésre.
A esemény helyszínét  óvodánk felújítási munkái miatt a Komlóstetői Református Általános Iskola biztosította. Az ilyen és hasonló rendezvények erősítik óvodánk kapcsolatrendszerét, támogatják az óvoda – iskola átmenetet a gyerekek számára, leendő elsőseink megismerkedhetnek  a  majdani pedagógusaikkal. Közösség építő  hatásai is vannak, mivel ilyenkor  a lakótelepen élő családok betekintést kaphatnak az óvodánk életébe, megismerhetik az óvoda dolgozóit és környezetét valamit a benne folyó munkánkat.
Egy kötetlen játékos, barkácsolós, beszélgetős rendezvény, melyen örömmel vetettek részt régi, új és leendő óvodásaink is.

Molnárné Anikó

Az eseményen készült képeket az alábbi albumokra kattintva tekinthetik meg.

 

 

 

 

 

 

 

 

Garfield Alapítvány
Adószáma: 18421466-1-05


Iskolánk online könyvtári katalógusa