A SZAKRE Miskolc által kiírt Kreatív pályázat eredményhirdetése


 

A Szakértők Regionális Egyesülete Miskolc tehetséggondozási célból, kreatív pályázatot írt ki „ Miskolc, Vasgyár-Komlóstető városrészének múltja és jelene” címmel. A pályázatra 36 alsós és felsős tanuló adott be pályamunkát, döntően képzőművészeti alkotások formájában és néhányan fogalmazással pályáztak. Több nagyon igényes, értékes szép munka született. Minden kisdiák alkotó munkájáért dicséretet érdemel és egyben köszönet illeti azon pedagógusokat, szülőket, akik inspirálták, segítették a gyermekeket, értékes, célirányos tevékenységükben. Megköszönve az együtt munkálkodást, a nyárra minden gyermeknek, szüleiknek jó pihenést, sok élményt, az iskola pedagógusainak és minden dolgozójának nyugodt nyarat, a következő tanévre eredményes feltöltődést kíván a SZARE Miskolc.

Az eredményhirdetésen készült képeket az alábbi albumra kattintva tekinthetik meg.

 

 

 

 

Garfield Alapítvány
Adószáma: 18421466-1-05


Iskolánk online könyvtári katalógusa