Iskolánk zongorista növendékeinek koncertje


 

A Csomasz Tóth Kálmán Református Alapfokú Művészeti Iskola hagyományosan október végén, illetve november elején tartja meg a tanév első növendék koncertjeit a különböző telephelyein, melyek szülői értekezletként is szolgálnak. A Komlóstetői Református Általános Iskolában az idei tanévben október 28-án került megrendezésre az egyik ilyen alkalom, melyen a zongorista növendékek vettek részt majdnem teljes létszámban. A hallgatóság a gyerekek szüleiből, hozzátartozóiból és barátaiból tevődött össze. A koncert kellemes hangulatban telt. A fellépők egy kis izgulás ellenére mind ügyesen adták elő a hangszeres műveiket, majd meglepetés műsorszámként én is eljátszottam egy komolyabb darabot. A műsor zárásaként a kis szolfézs csoport állt össze egy közös éneklésre, kolléganőm, Pásztorné Gruber Zsuzsanna vezetésével. A szülői értekezletet a zenét követően tartottam meg, ahol a tanszakot érintő fontosabb dolgokról beszéltem. Köszönjük mindenkinek a részvételt, az általános iskolának pedig a közreműködését, hogy ez az alkalom létrejöhetett! Ami azonban a legfontosabb: gratulálunk minden növendéknek, egy nagyon szép koncertet hallhattunk tőlük!                                                             
                                                                                                  Mády-Tisza Csenge

                                                                                                       zongoratanár

 

Garfield Alapítvány
Adószáma: 18421466-1-05


Iskolánk online könyvtári katalógusa