Időszakos olajgyűjtési akció


 

Iskolánk 2022. november 19. és január 13. között részt vesz egy időszakos, használt sütőolaj gyűjtésben, melyet a Pontvelem Okos Program hirdetett meg.

A használt sütőolaj gyűjtése során, az iskola minden liter után 25 pontot, vagy választhatóan 25.- Ft alapítványi támogatást kap.
Azon diákok, akik regisztráltak a www.pontvelem.hu oldalon és 2022. december 15-ig legalább egyszer használt étolajjal teli palackot tettek az iskolai gyűjtőbe, 2023. januárban sorsoláson vesznek részt. Iskolánként 3 tanuló nyerhet fejenként 5000 pontot. Emellett minden liter használt sütőolaj gyűjtése után 40 pontot kapnak a diákok, amellett, hogy a gyűjtéssel az iskolájukat is támogatják.

További részletek az alábbi plakátokon valamit a Pontvelem (www.pontvelem.hu) honlapján.

 

1_PDFsam_Biofilter_levél

Garfield Alapítvány
Adószáma: 18421466-1-05


Iskolánk online könyvtári katalógusa