Sportnap 2023


 

Június 14-én tartotta a Komlóstetői Református Általános Iskola az eddig minden évben megrendezett sportnapját. Idén a vasgyári Factory Arénában sikerült lebonyolítani Gazdusné Pankucsi Katalin önkormányzati képviselő anyagi támogatásával, valamint ehhez kaptunk még segítséget Egri Józsefné Zsuzsa, Egri Gábor és Daragó Zita stáb tagjaitól is. Hálás köszönet érte!
Tanulóink megállás nélkül kihasználták a Factory adta lehetőségeket mint például: a rollerpályát, a szivacsgödörben való ugrálást. Akinek kedve volt kerékpározhatott, focizhatott, vagy használhatta az udvaron felállított trambulint is. Akik elfáradtak kihívhatták egymást egy-egy csocsópartira, ahová a szülők és pedagógus kollégák is bekapcsolódtak. Nagyon népszerű volt a különböző nehézségfokozattal rendelkező falmászó terem, ahol tapasztalt mászók segítették a csúcsokra felkapaszkodni vágyó gyerekeket.
Amennyiben lehetőség lesz rá, a jövő tanév végén újra itt szeretnénk megtartani a hagyományos sportnapunkat.

                                                                                                                                                                                           Testnevelők

A sportnapon készült képeket az alábbi albumra kattintva tekinthetik meg.

 

 

 

Garfield Alapítvány
Adószáma: 18421466-1-05


Iskolánk online könyvtári katalógusa