Tanévzáró istentisztelet 2023


 

Június 20-án megrendezésre került tanévzáró istentiszteletünk. Rácz Vera iskolalelkész asszony arról beszélt, hogy a nyári szünet legyen a pihenés, a feltöltődés időszaka. A tárgyak helyett élményeket gyűjtsünk, ápoljuk emberi kapcsolatainkat és ezeket kincsként őrizzük meg. Mint ahogy Pál apostol írta Timóteusnak: „A rád bízott drága kincset őrizd meg!” (2 Timótheus 1,14)

A Szózat után a 3. évfolyam rövid műsora következett. Kedves dallal és versekkel színesítették az eseményt. Dr. Ábrám Tibor igazgató úr köszöntötte az egybegyűlteket, majd megtartotta tanévzáró beszédét. Ezután átadta a kitűnő tanulóknak járó jutalomkönyveket, majd a jelesek is személyesen vehették át tőle a bizonyítványukat. A tantestület határozata alapján a legek is elismerő oklevélben részesültek. Ajándékkönyvvel köszönte meg az iskola életben aktívan résztvevő szülők támogató segítségét, valamint a szülői munkaközösségekben végzett kiemelkedő munkákat. A Himnusz eléneklése után a tantermekben folytatódott a bizonyítványok átadása.

A tanévzáró istentiszteleten készült képeket az alábbi albumban tekinthetik meg.

 

 

Garfield Alapítvány
Adószáma: 18421466-1-05


Iskolánk online könyvtári katalógusa