Farsang 2024


 

Február 9-én maskarák színes forgatagában egy csodás, felejthetetlen élményekkel teli délutánt tölthettünk együtt.

Köszönettel tartozunk minden óvodás és iskolás jelmezesnek, akik hatalmas kreativitással és lelkesedéssel léptek be álarcuk mögé, s magukkal hozták egy kis csoda világát. Csoportos produkcióink szereplői, legyenek azok kalózok, cowboyok, bankrablók, vagy akár egzotikus országok táncosai, osztályaikkal közösen varázslatos atmoszférát teremtettek. Köszönet a nyolcadik osztálynak, hogy keringőjükkel megható pillanatokat szereztek mindannyiunknak.

Hálás köszönet a szülőknek, akik jelenlétükkel, felajánlásaikkal teljessé, felejthetetlenné tették ezt a napot.

A farsangon készült képeket az alábbi albumokra kattintva tekinthetik meg.

 

 

 

 

 

 

Garfield Alapítvány
Adószáma: 18421466-1-05


Iskolánk online könyvtári katalógusa