Beiskolázás

Kedves Szülők!

Iskolába készülő gyermekek számára indult iskolaelőkészítő jelleggel októberben az Online Bocsoda, ahová még most sem késő bekapcsolódni. Minden érdeklődőt szeretettel vár március végéig a komlosrefibocsoda@gmail.com e-mail címen Pecsétné Répás Andrea leendő elsős tanító néni.

Részleteket itt hallhatnak:

„Legyetek tehát Isten követői,
mint szeretett gyermekei
és éljetek szeretetben.”
(Efézus 5:1-2a)

ÉRTESÍTÉS BEIRATKOZÁSRÓL

Komlóstetői Református Általános Iskola értesíti a Tisztelt Szülőket, hogy a 2020/2021. tanév rendjéről szóló 27/2020. (VIII. 11.) EMMI rendelet szerint az általános iskola első évfolyamára a tanköteles tanulókat 2021. április 15–16-án kell beíratni. A pontos menetrendről később tudunk tájékoztatást adni.

Felvételi szabályzat

Előzetes szándéknyilatkozat