Jósvafő osztálykirándulás 5. évfolyam

2018. Október 2-án az ötödik évfolyam Jósvafőre kirándult. Részt vettek egy barangi rövid túrán, majd a jósvafői Oktatási Központban egy előadáson és egy foglalkozáson, melyen gerinctelen vízi állatokat vizsgáltak.

2018 méter futás

Nyári Tábor 2018

(EFOP 3.3.5-17)

Véget ért a 2018-as Nyári Tábor

A nyári napközis tábort az egészséges életmód és a közlekedési ismeretek jegyében állították össze a nevelők. Igyekeztek olyan játékokat és feladatokat választani, hogy mindenki találjon a számára megfelelőt, amelyben jól érezheti magát. Bejártuk az iskola környékét is,  játszótér, erdő, Komlóstető utcái. Az Avalon Park és a Factory felejthetetlen pillanatokat szerzett a gyerekeknek. Az Avasi Kilátóból beláttuk az egész várost, ahol élünk. Sport, játék, kézműves foglalkozás mind belefért a napi programunkba. Fáradtan, de sok kellemes élménnyel gazdagodva  tértünk haza. Fantasztikusan jó volt a tábor!

Reméljük, hogy jövőre is újra átélhetjük ezeket a csodálatos élményeket.

Nyári Tábor 2018 (EFOP 3.3.5-17)

Osztálykirándulások 2018-ban

Boldogkő Vára (4.a)

A legenda szerint hét tündér, hét kérője kerek hét esztendeig építette Boldogkő várát IV. Béla magyar király uralkodása idején. Udvarhölgyek, kóbor lovagok időutazásra invitálják a látogatót. Örök élményt nyújtó osztálykirándulás. A 4.a rendhagyó történelem órán bejárta a várat, majd interaktív foglalkozásokon vett részt a Tekergő népzenei együttessel, a Naszály kézműves udvar mestereivel és a Kóbor lovagokkal. Honfoglalás-kori elődeink harci kultúráját a Csallóközi Lovasíjászok mutatták be a gyerekeknek.

Hamisítatlan középkori időutazás, igazi forgatag amely felkap, magával ragad!

2018.05.31

Gondol Gyuláné / Nagy Mónika

Budapest Andrássy Élményközpont (7.a)

7.a (Budapest Andrássy Élményközpont)