Versenyeredmények

Akikre büszkék vagyunk! Gratulálunk!

Diákolimpia körzeti verseny, 4. helyezés

 

Iskolánk 5 próba atlétika csapata október 15-én a diákolimpia körzeti versenyén a 4. helyezést szerezte meg, ezzel továbbjutott a városi döntőbe.

Csapattagok: Kapusztik Dániel 8.a
Szabó Gergő 8.a
Bernáth Dominik 8.a
Görzyöny Patrik 8.a
Sulcz Patrik 7.a
Balogh Ágoston 6.a

 

Gratulálunk, eredményes felkészülést kívánunk a következő fordulóra!

 

 

 

A városi mezei futóbajnokság eredményei

 

2021. október 8-án került megrendezésre a városi mezei futóbajnokság, ahová iskolánk IV. korcsoportos lány és fiú csapattal érkezett.
A versenyen eredményesen szerepeltek tanulóink, fiú csapatunk II. helyezést ért el, amellyel kivívták a megyei döntőben való részvételt is. Egyéni indulónk, Kapusztik Dániel I. helyezéssel zárta a versenynapot.
Lány csapatunk V. helyezést ért el.
Minden versenyzőnkre büszkék vagyunk, és eredményes felkészülést kívánunk a következő fordulóra.

Résztvevők:

Lányok: Fiúk:
Berta Emese Kapusztik Dániel
Csonka Blanka Szabó Gergő
Kiss Dorottya Sulcz Patrik
Tuba Amina Balogh Ágoston
Görzsöny Patrik
Ináncsi Attila
Nagy Félix Roland

 

 

doc04643920211011110036jó

 

doc04643720211011105825jó

Anyanyelvi játékok – játékos anyanyelv című verseny országos és határon túli döntőjének díjátadása

 

Szeptember 10-én délután rendezte meg a Petőfi Irodalmi Múzeum és az Anyanyelvápolók Szövetsége az Anyanyelvi játékok – játékos anyanyelv című verseny országos és határon túli döntőjét. A döntősök írás-, illetve szóbeli feladatait hat tagból álló zsűri értékelte. A vidám és színvonalas nyelvi vetélkedőn Rakovszki Dominik, Torma Dorka, Vajas Dávid (6.a) és Tóth Luca (6.b)  5. helyezést ért el. Az elismerő oklevelet és a könyvjutalmat tanulóink október 5-én személyesen a verseny szervezőjétől vehették át iskolánk könyvtárában. A felkészítésben Baranyai Judit és Gattyán Éva tanárnők vettek részt. Szívből gratulálunk a szép eredményért!
Az eseményről készült fényképek az alábbi albumra kattintva tekinthetők meg.

doc04624520211005163648

 

Ügyes kezek versenye

 

A hagyományosnak számító Ügyes kezek versenyét december 10-én rendeztük meg alsós tanulóink számára. Egyénileg vagy csoportosan lehetett szabadon választott téma alapján egy munkadarabot elkészíteni. Az otthon begyakorolt műveletek elővarázsolására 45 perc állt rendelkezésre.
Gratulálunk a résztvevőknek és köszönjük a felkészítést a szülőknek!

Díjazottak:
Különdíj: Forgács Boldizsár 1. a
2. évfolyam:
Egyéni: 1. Balogh Zselyke 2. b
            2. Molnár Szelina 2. b
Csoportos:  1. Emődi Ajna 2. b
                      Kaló Kitti 2. b
                  2. Balsi Petra 2. b
                      Bánhegyi Kende 2. b
                      Székely Viktória 2. b
                  3. Buri Szebasztián 2. b
                      Deák Máté 2. b
                      Kisiczki Lóránt 2. b
3. évfolyam: 
1. Bunda Gergő 3. a
2. Kálló Aida 3. a
2. Rácz Blanka 3. b
3. Molnár Anna 3. b
    Varga Lili 3. b
4. évfolyam:
1. Balogh Ágoston 4. a
1. Tóth Luca 4. b
2. Nagy Barbara 4. a
    Torma Dorka 4. a

                                                                   Nagyné Ferencz Judit
                                                                   Pecsétné Répás Andrea

A versenyről és a kész alkotásokról készült fényképek az alábbi albumra kattintva tekinthetők meg.

 

 

 

Föld Napja rajzpályázat

Iskolánk tanulói részt vettek

a Diósgyőri Gimnáziumban a  Föld napja

alkalmából rendezett rajzpályázatán.

II. helyezett: Gonda Vanda 7. a osztályos tanulónk

III. helyezett: File Zsófia 6. a osztályos tanulónk

Különdíjat kapott: Beck Boglárka 3.a osztályos tanulónk

Kiállításra kerültek még:

Lellák Petra 7.b

Lipták Dorina 7.a

Farkas Felícia 8.a

Lajhó Patrik 5.a

Fazekas Dominik 6.a

Szabó Vanda 6.a

Végh Zsolt 6.a

Borsodi Janka 6.b

Albók Eszter 6.b

Halász Viktória 6.a

Vajas Dávid 3.a

Torma Dorka 3.a

Nagy Barbara 3.a

Beck Boglárka 3.a

Jakab Adél 3.a

Rakovszki Dominik 3.a

Juhász Jázmin 3.a

osztályos tanulónink alkotásai.

A kiállított rajzok a Diósgyőri Gimnáziumban június végéig megtekinthetők.

Országos Sakk Diákolimpia

Óriási siker!  A Sakk Diákolimpia országos döntőjében  a Lazsádi nővérek csapatban 2.helyezést értek el.

Lazsádi Lídia 1.a
Lazsádi Blanka 2.a
Lazsádi Kerka 4.b

Gratulálunk nekik! 

 

Házi nyelvtan-helyesírás verseny

 

Házi nyelvtan-helyesírás verseny

(2-3-4. évfolyam)

Eredmények:

1. Bunda Gergő 2.a
2. Molnár Anna 2.b
3. Kálló Aida 2.a

1. Tóth Luca 3.b
2. Ináncsi Attila 3.b
3. Juhász Jázmin 3.a

1. Szűcs Ágnes 4.a
2. Leskó Réka 4.b
3. Sztanev Hanna 4.b

    Gratulálunk a nyerteseknek! 

(Pappné Pallai Ágnes)

Kereskedem-e

 

Kereskedem-e

(Pénzügyi verseny)

A Komlóstetői Általános Iskola 7. évfolyamos pénzügyi és gazdálkodási ismereteket tanuló csoportjának két csapata igazán szép sikert ért el a Berzeviczy Gergely Szakgimnázium által meghirdetett “Kereskedem-e” elnevezésű városi versenyen. Mindkét csapat bejutott az írásbeli forduló eredményei alapján a szóbeli döntőre, ahol a “Pénznyerők” csapata I. helyezést, a “Zsenik” csapata III. helyezést ért el.

Csapattagok:

I. helyezett “Pénznyerők” (7/a) :Ducsai Lívia, Fazekas Fanni, Gonda Vanda, Sztanev Janka,
III. helyezett “Zsenik” (7/a) : Jakab Botond, Kocsis Botond, Lehóczki Krisztián, Dworák Marcell Máté

Gratulálunk a tanulóknak és további sok sikert kívánunk!

(Vörösné Ruzsinszky Enikő)

 

Scan(2019-3-29)0001
Scan(2019-3-29)0002

 

NévVersenyHelyezésHelyszín
Henrich Hunor "Móra tollával" megyei helyesírási verseny3.Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola
Farkas Enikő
Lellák Petra
Mélypataki Jázmin Ildikó
francia nyelvű civilizációs vetélkedő1.Avasi Gimnázium
EBANKO(M)LÓS csapat
Kiss Vivien
Kollár Péter
Sárkány Cintia
Szabó Levente
"Kereskedem-e?" gazdasági ismeretek1.Berzeviczy Gergely Szakgimnázium
Henrich Hunor "Arany-tollal, költőszóval"2.Miskolci Arany János Általános Iskola
Kónya Polett"Pattantyús emlékverseny"
városi biológia vetélkedő
2.Avastetői Általános Iskola
Lengyel Gábormatematika verseny3.Diósgyőri Gimnázium

XIII. Petanque Diákolimpia Területi Döntő eredményei

KorcsoportHelyezésCsapatIskola
I. korcsoport (1-2. osztály)1. helyezésLakatos Titanilla, Csorba Brenda, Tóth JankaKomlóstetői Általános Iskola Miskolc
2. helyezésOláh Patrik, Lakatos Jázmin, Radics MárkóKomlóstetői Általános Iskola Miskolc
3. helyezésBerta Emese, Sztanev Hanna, Bajnok ZoltánKomlóstetői Általános Iskola Miskolc
II. korcsoport (3-4. osztály)1. helyezésZsarnay Adrián, Magyar Mátyás, Jáborcsik ÖrsFazekas utcai Általános Iskola Miskolc
2. helyezésCsorba Diána, Földesi Luca, Gulyás LauraFazekas utcai Általános Iskola Miskolc
3. helyezésTóth-Lovász Sára, Kovács Flóra, Orbán ZsófiaFazekas utcai Általános Iskola Miskolc
4. helyezésBíró Sándor, Loose Panna Czipó LiliFazekas utcai Általános Iskola Miskolc
III. korcsoport (5-6. osztály)1. helyezésPósán Botond, Kis Gellért, Szabó MátyásHámori Waldorf Általános Iskola Miskolc
2. helyezésKoós Merse,Ang Ze Khai, Somodi Tamás Hámori Waldorf Általános Iskola Miskolc
3. helyezésLellák Petra, Mélypataki Jázmin, Farkas EnikőKomlóstetői Általános Iskola Miskolc
4. helyezésKocsis Botond, Cserjési Dorka, Semes-Bogya LászlóKomlóstetői Általános Iskola Miskolc
IV. korcsoport (7-8. osztály)1. helyezésKónya Dániel, Borza Tivadar, Csibi SzabolcsKomlóstetői Általános Iskola Miskolc
2. helyezésSzabó Judit, Boronkay Kata, Siroki VivienKomlóstetői Általános Iskola Miskolc
3. helyezésPál Dániel, Kupecz Orsolya, Lengyel BálintDiósgyőri Református Általános Iskola Miskolc
4. helyezésDanlyuk Szabolcs, Bandik Szilárd, Bodnár GergőKomlóstetői Általános Iskola Miskolc
V. korcsoport (9- 10. évfolyam)1. helyezésBárdos Máté, Sebők Kristóf, Tóth SomaSzéchenyi István Katolikus Szakgimnázium és Gimnázium Ózd
2. helyezésKovács Adrián, Bércesi Richárd, Szepesi MarcellDiósgyőri Gimnázium Miskolc
3. helyezésBarta Orsolya, Csapó Boglárka, Mikula FridaAvasi Gimnázium Miskolc
4. helyezésKriston Fanni, Mázik Martina, Juhász CintiaSzéchenyi István Katolikus Szakgimnázium és Gimnázium Ózd
VI. korcsoport (11- 12. évfolyam)1. helyezésMatyi Konrád, Kovács Zsolt, Körmöndi DánielDiósgyőri Gimnázium Miskolc
2. helyezésDomján Dániel, Szamorodjuk Viktor, Burinda GáborZrínyi Ilona Gimnázium, Miskolc
3. helyezésKabai Máté, Lakatos Dávid, Molnár ÁbelHerman Ottó Gimnázium Miskolc
4. helyezésBoros Nikolett, Bán Szabina, Köncze BenedekSzéchenyi István Katolikus Szakgimnázium és Gimnázium Ózd