Komlóstetői Általános Iskola
Családi egészség és gyermeknap
Föld napja - virágbomba
Föld napja - vetélkedő
A magyar költészet napja
Pétanque
PlayPause
Shadow
Slider

Akikre büszkék vagyunk! Gratulálunk!

Föld Napja rajzpályázat

Iskolánk tanulói részt vettek

a Diósgyőri Gimnáziumban a  Föld napja

alkalmából rendezett rajzpályázatán.

II. helyezett: Gonda Vanda 7. a osztályos tanulónk

III. helyezett: File Zsófia 6. a osztályos tanulónk

Különdíjat kapott: Beck Boglárka 3.a osztályos tanulónk

Kiállításra kerültek még:

Lellák Petra 7.b

Lipták Dorina 7.a

Farkas Felícia 8.a

Lajhó Patrik 5.a

Fazekas Dominik 6.a

Szabó Vanda 6.a

Végh Zsolt 6.a

Borsodi Janka 6.b

Albók Eszter 6.b

Halász Viktória 6.a

Vajas Dávid 3.a

Torma Dorka 3.a

Nagy Barbara 3.a

Beck Boglárka 3.a

Jakab Adél 3.a

Rakovszki Dominik 3.a

Juhász Jázmin 3.a

osztályos tanulónink alkotásai.

A kiállított rajzok a Diósgyőri Gimnáziumban június végéig megtekinthetők.

Országos Sakk Diákolimpia

Óriási siker!  A Sakk Diákolimpia országos döntőjében  a Lazsádi nővérek csapatban 2.helyezést értek el.

Lazsádi Lídia 1.a
Lazsádi Blanka 2.a
Lazsádi Kerka 4.b

Gratulálunk nekik! 

 

Házi nyelvtan-helyesírás verseny

 

Házi nyelvtan-helyesírás verseny

(2-3-4. évfolyam)

Eredmények:

1. Bunda Gergő 2.a
2. Molnár Anna 2.b
3. Kálló Aida 2.a

1. Tóth Luca 3.b
2. Ináncsi Attila 3.b
3. Juhász Jázmin 3.a

1. Szűcs Ágnes 4.a
2. Leskó Réka 4.b
3. Sztanev Hanna 4.b

    Gratulálunk a nyerteseknek! 

(Pappné Pallai Ágnes)

Kereskedem-e

 

Kereskedem-e

(Pénzügyi verseny)

A Komlóstetői Általános Iskola 7. évfolyamos pénzügyi és gazdálkodási ismereteket tanuló csoportjának két csapata igazán szép sikert ért el a Berzeviczy Gergely Szakgimnázium által meghirdetett “Kereskedem-e” elnevezésű városi versenyen. Mindkét csapat bejutott az írásbeli forduló eredményei alapján a szóbeli döntőre, ahol a “Pénznyerők” csapata I. helyezést, a “Zsenik” csapata III. helyezést ért el.

Csapattagok:

I. helyezett “Pénznyerők” (7/a) :Ducsai Lívia, Fazekas Fanni, Gonda Vanda, Sztanev Janka,
III. helyezett “Zsenik” (7/a) : Jakab Botond, Kocsis Botond, Lehóczki Krisztián, Dworák Marcell Máté

Gratulálunk a tanulóknak és további sok sikert kívánunk!

(Vörösné Ruzsinszky Enikő)

 

Scan(2019-3-29)0001
Scan(2019-3-29)0002

Arany – tollal, költőszóval

2019. március 7-én rendezte meg a Miskolci Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola az “Arany – tollal, költőszóval” elnevezésű városi helyesírási versenyét. A 7. évfolyamosok között iskolánk tanulója, Fazekas Fanni 2. helyezést ért el. Gratulálunk neki.

 

Házi matematika verseny eredménye

Házi matematika verseny
(2019.02.26)
eredménye

I. évfolyam

I. Szepesi Ketrin 1.a

II. Beck Zétény 1.a

III. Bíró Fuzsina 1.a

Kaló Kitti 1.b

 

II. évfolyam

I. Bunda Gergő 2.a

II. Mihály Balázs 2.a

III. Kálló Aida 2.a

 

III. évfolyam

I. Görzsöny Hanna 3.a

II. Juhász Jázmin 3.a

III. Rakovsziki Dominik 3.a

 

IV. évfolyam

I. Sztanev Hanna 4.b

II. Bokros Petra 4.a

Szűcs Ágnes 4.a

III. Kovács Kitti 4.a

 

 

 

Pattantyús Emlékverseny

Pattantyús Emlékverseny

A Pattantyús emélkversenyen, biológia egyéni feladatmegoldáson, Fazekas Fanni első, Gonda Vanda második helyezést ért el. Felkészítő tanáruk Nyilas Izabella. Gratulálunk a szép eredményhez!

 

NévVersenyHelyezésHelyszín
Henrich Hunor "Móra tollával" megyei helyesírási verseny3.Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola
Farkas Enikő
Lellák Petra
Mélypataki Jázmin Ildikó
francia nyelvű civilizációs vetélkedő1.Avasi Gimnázium
EBANKO(M)LÓS csapat
Kiss Vivien
Kollár Péter
Sárkány Cintia
Szabó Levente
"Kereskedem-e?" gazdasági ismeretek1.Berzeviczy Gergely Szakgimnázium
Henrich Hunor "Arany-tollal, költőszóval"2.Miskolci Arany János Általános Iskola
Kónya Polett"Pattantyús emlékverseny"
városi biológia vetélkedő
2.Avastetői Általános Iskola
Lengyel Gábormatematika verseny3.Diósgyőri Gimnázium

XIII. Petanque Diákolimpia Területi Döntő eredményei

KorcsoportHelyezésCsapatIskola
I. korcsoport (1-2. osztály)1. helyezésLakatos Titanilla, Csorba Brenda, Tóth JankaKomlóstetői Általános Iskola Miskolc
2. helyezésOláh Patrik, Lakatos Jázmin, Radics MárkóKomlóstetői Általános Iskola Miskolc
3. helyezésBerta Emese, Sztanev Hanna, Bajnok ZoltánKomlóstetői Általános Iskola Miskolc
II. korcsoport (3-4. osztály)1. helyezésZsarnay Adrián, Magyar Mátyás, Jáborcsik ÖrsFazekas utcai Általános Iskola Miskolc
2. helyezésCsorba Diána, Földesi Luca, Gulyás LauraFazekas utcai Általános Iskola Miskolc
3. helyezésTóth-Lovász Sára, Kovács Flóra, Orbán ZsófiaFazekas utcai Általános Iskola Miskolc
4. helyezésBíró Sándor, Loose Panna Czipó LiliFazekas utcai Általános Iskola Miskolc
III. korcsoport (5-6. osztály)1. helyezésPósán Botond, Kis Gellért, Szabó MátyásHámori Waldorf Általános Iskola Miskolc
2. helyezésKoós Merse,Ang Ze Khai, Somodi Tamás Hámori Waldorf Általános Iskola Miskolc
3. helyezésLellák Petra, Mélypataki Jázmin, Farkas EnikőKomlóstetői Általános Iskola Miskolc
4. helyezésKocsis Botond, Cserjési Dorka, Semes-Bogya LászlóKomlóstetői Általános Iskola Miskolc
IV. korcsoport (7-8. osztály)1. helyezésKónya Dániel, Borza Tivadar, Csibi SzabolcsKomlóstetői Általános Iskola Miskolc
2. helyezésSzabó Judit, Boronkay Kata, Siroki VivienKomlóstetői Általános Iskola Miskolc
3. helyezésPál Dániel, Kupecz Orsolya, Lengyel BálintDiósgyőri Református Általános Iskola Miskolc
4. helyezésDanlyuk Szabolcs, Bandik Szilárd, Bodnár GergőKomlóstetői Általános Iskola Miskolc
V. korcsoport (9- 10. évfolyam)1. helyezésBárdos Máté, Sebők Kristóf, Tóth SomaSzéchenyi István Katolikus Szakgimnázium és Gimnázium Ózd
2. helyezésKovács Adrián, Bércesi Richárd, Szepesi MarcellDiósgyőri Gimnázium Miskolc
3. helyezésBarta Orsolya, Csapó Boglárka, Mikula FridaAvasi Gimnázium Miskolc
4. helyezésKriston Fanni, Mázik Martina, Juhász CintiaSzéchenyi István Katolikus Szakgimnázium és Gimnázium Ózd
VI. korcsoport (11- 12. évfolyam)1. helyezésMatyi Konrád, Kovács Zsolt, Körmöndi DánielDiósgyőri Gimnázium Miskolc
2. helyezésDomján Dániel, Szamorodjuk Viktor, Burinda GáborZrínyi Ilona Gimnázium, Miskolc
3. helyezésKabai Máté, Lakatos Dávid, Molnár ÁbelHerman Ottó Gimnázium Miskolc
4. helyezésBoros Nikolett, Bán Szabina, Köncze BenedekSzéchenyi István Katolikus Szakgimnázium és Gimnázium Ózd