Változás a hétvégi programban


 

Kedves Szülők!

Az elsősök fogadalomtétele hagyomány iskolánk életében. Ettől az évtől kezdve nemcsak az intézményhez való kötődésről tesznek tanúbizonyságot a gyerekek, hanem a fogadalomtétel során a keresztyén értékrendet, szemléletet is magukénak vallják.

Célunk, hogy a keresztyén iskolák tradícióit a családok és a gyerekek is átéljék, magukénak érezzék és gyülekezetükben gyakorolják.

A tervezett fogadalomtétel a járvány jelenlegi alakulása miatt november 8-a helyett egy későbbi időpontban kerül megrendezésre, de az aznapi szabadtéri családi Istentiszteletre mindenkit várunk szeretettel.

Áldás, békesség!

 

Az Ároni áldás

Áldjon meg téged az Úr, és őrizzen meg téged!
Ragyogtassa rád orcáját az Úr, és könyörüljön rajtad!
Fordítsa feléd orcáját az Úr, és adjon neked békességet!

Mózes IV . könyve 6. fejezet

 

Garfield Alapítvány
Adószáma: 18421466-1-05


Iskolánk online könyvtári katalógusa