Állatok világnapja


 

Hagyományunkhoz híven idén is adománygyűjtést szerveztünk a Miskolci Állatsegítő Alapítvány számára az állatok világnapja (október 4.) alkalmából. Iskolánk tanulói és családjaik lelkesen adakoztak ebben az évben is. Sok állateledelt, fertőtlenítőszert és más fontos eszközt ajánlottak fel. Az osztályok által készített, kedves, macskákról szóló tablókkal díszítettük aulánkat. Az adományokat október 5-én adtuk át, mely napon lehetőségünk volt egy kis szeretgetésre is. Az alapítvány tagjai hálájukat egy elismerő oklevéllel fejezték ki.

Külön köszönet illeti Nyilas Izabella tanárnőt, aki minden évben megszervezi ezt az alkalmat.
Az eseményen készült képeket az alábbi albumra kattintva tekinthetik meg.

doc04624120211005140233

 

 

 

Garfield Alapítvány
Adószáma: 18421466-1-05


Iskolánk online könyvtári katalógusa