Madarak karácsonyfája program


 

A madarak karácsonyfája program keretében iskolánkban minden évben decemberben kerülnek kihelyezésre a madáretetők.

Madáretetőink egy része tönkrement és sajnos több etető el is tűnt a madárbarát kertünkből. Új madáretetők készültek. Köszönet érte Csongrádi Anitának, Bunda Gergőnek, Kálló Aidának és Mihály Balázsnak, ők 5.a osztályos tanulók. Külön köszönet a 4. b osztályos diákoknak: Deák Máténak, Kisiczky Lórántnak, Majoros Petrának, Vafnóczki Vincének, Varga Hangának és Bölkény Lászlónak (3. a), akik nemcsak az etetők számát gyarapították, hanem vállalják a teljes etetési szezonban, hogy mindig legyen eleség a madarak számára.

Téli madáreleséget is kaptunk szülőktől, még a Milotai M10-es dióból is érkezett postán. A hideg beálltával az 1.a osztály is folyamatosan eteti a madarakat az ablakban lévő madáretetőben.  Az eleséget Lakatos Botond hozta.
Felajánlásokat továbbra is szívesen fogadunk. (fekete napraforgó, köles, muhart, dió, mogyoró, kesudió, pisztácia)

A madáretetők kihelyezéséről  készült képeket az alábbi albumra kattintva tekinthetik meg. 

 

 

 

Garfield Alapítvány
Adószáma: 18421466-1-05


Iskolánk online könyvtári katalógusa