Színházlátogatás


 

2022. február 1-jén a hatodik évfolyam a Lázár Ervin program keretében látogatást tett a miskolci Színháztörténeti és Színészmúzeumba. Meghallgattunk egy rövid, de nagyon érdekes, színvonalas előadást a színház történetéről, majd megtekintettük a kiállítást is, amely méltó emléket állít a miskolci színjátszás történetének. Ezt követően nyílt lehetősége a gyerekeknek arra, hogy egy kicsit a színészek bőrébe bújjanak és előadjanak egy rögtönzött színdarabot. Igazán látványos, valamennyiünk arcára mosolyt csalogató perceket töltöttünk a „legkiválóbb színészeink premier előadása” során, amely egyben a programunk lezárása volt.

Baloghné Vancza Gabriella és Kardos Renáta (6.a és 6.b osztályfőnökei)

Az eseményen készült képeket az alábbi albumra kattintva tekinthetik meg.

 

 

Garfield Alapítvány
Adószáma: 18421466-1-05


Iskolánk online könyvtári katalógusa