Biztonságos Internet NapA Biztonságos Internet Nap – Safer Internet Day (SID) – célja, hogy az Európai Unió Safer Internet Program (SIP) akciótervének keretein belül mintegy 200 országban ugyanazon a napon hívja fel a figyelmet az internet előnyeire és veszélyeire, lehetőséget teremtsen és buzdítsa a gyerekeket olyan pozitív tartalmak létrehozására, melyeket később a családban, az iskolában, barátokkal is tudnak használni. 2022-ben ez a nap február 8-a volt. 
A Miskolci Egyetemen megrendezésre kerülő rendezvényen iskolánk 30 tanulója vett részt. Az interaktív feladatok, az izgalmas előadások, a személyes beszélgetések felejthetetlenné tették ezt a napot. Köszönjük a részvételi lehetőséget!

Az eseményen készült képeket az alábbi albumra kattintva tekinthetik meg.
Garfield Alapítvány
Adószáma: 18421466-1-05


Iskolánk online könyvtári katalógusa