Házasság hete


 

A Házasság hetén (2022. február 13-20.) a házasság és a család fontosságáról, a feltétel nélküli szeretet, a hűség, az őszinte megbocsátás értékének megőrzéséről gondolkodunk együtt. Iskolánk fontosnak tartja ezeket az értékeket, ezért ezen a héten ebben a témában szerveztük programjainkat. Osztályfőnöki órákon egy filmet néztek meg a szeretetről tanulóink, pozitív tulajdonságokat gyűjtöttek, pozitív üzeneteket fogalmaztak meg egymásnak tanáraik vezetésével.  Hiszünk abban, hogy a kapcsolatok közös ápolása egymás elfogadásán, sokszínűségén, értékeinek megismerésén alapszik,s mindannyian különlegesek, egyediek, értékesek vagyunk.

„Egymást kitartón, tiszta szívből SZERESSÉTEK!”
1 Péter 1,22

Az utolsó napon készült fotókat az alábbi albumra kattintva tekinthetik meg.

 

 

Garfield Alapítvány
Adószáma: 18421466-1-05


Iskolánk online könyvtári katalógusa