Megújult az alapítványunk


 

Tisztelt Szülők, Tisztelt Támogatók! 
 
Örömmel tudatjuk Önökkel, hogy megújult a Komlóstetői Református Általános Iskola alapítványa. 
Hálás szívvel köszönjük mindazon szülők és pedagógusok támogató közreműködését, akik önzetlen segítségükkel  lehetővé tették, hogy az iskolai alapítvány újból aktív szerepet vállalhasson az iskola életének gazdagításában. Határozott célunk, hogy az alapítvány adta lehetőségeket kihasználva pályázati és egyéb külső források bevonásával gazdagítsuk tanulóink iskolai életét, hozzájáruljunk diákjaink közvetett és közvetlen támogatásához. Ehhez kérjük, és valamennyi  jelenlegi és jövőbeni diákunk nevében szívből köszönjük nagylelkű támogatásukat. 
 
Alapítványunk neve: Garfield Alapítvány
Adószáma: 18421466-1-05
 
Az új alapítványi adatok kiemelt formában is megtalálhatók honlapunk jobboldali menüsorában. 
 
Püspöki Péter 
intézményvezető
Garfield Alapítvány
Adószáma: 18421466-1-05


Iskolánk online könyvtári katalógusa