Hála és Köszönet


 

Hatalmas köszönettel tartozunk mindazoknak, akik felhívásunkra elhozták adományaikat az iskolánkba a háború sújtotta kárpátaljai, ukrán családok megsegítésére.  Az összegyűjtött támogatásokat átadtuk a Miskolc-Diósgyőr-Vasgyári Református Egyházközség Lónyay utcai Adomány Háznak. Egyelőre a Református Szeretetszolgálat nem viszi el tőlük az adományokat, mert a következő hetekben érkezhetnek menekültek, akiket itt szállásolnak el, és nekik lesz mindezekre szükségük.

Hálás a szívünk, hogy iskolánkból és környezetünkből is nagyon sok család érezte meg a segítés lehetőségét az összefogás erejével.

Az adománygyűjtést mind a két helyszínen folytatjuk és a következő eseményekről továbbra is híradással leszünk.

Mert tudjuk: „A jókedvű adakozót szereti az Isten…”  2 Kor 9,6

 

 

 

Garfield Alapítvány
Adószáma: 18421466-1-05


Iskolánk online könyvtári katalógusa