Föld napi program a Miskolci Egyetemen


 

A Föld napja alkalmából április 22-én a Miskolci Egyetem egy nagyszabású eseményt szervezett, melynek során átmeneti oázist varázsoltak az egyetem központi aulájába. Az „Egy nap a holnapért, a klímáért!” című esemény megnyitójával átadták az elkészült növényekből és újrahasznosított anyagokból készült kiállítást. Itt került felavatásra a Föld installáció is.
Iskolánkból a 7.a osztály tanulói vettek részt a megnyitón és az utána következő Föld napi kalandtúrán. A megnyitót színvonalas, különleges zenei program tette még élvezetesebbé. Dobosok bemutatója, ének és zenei előadás teremtette meg a jó hangulatot. Számos állomáson érdekes bemutatókat nézhettek meg, kisebb feladatok megoldásán dolgozhattak.
A gyerekek nagyon élvezték a programokat. Zárásként ajándékokat kaphattak, illetve ebéddel vendégelték meg őket.
A programon készült képeket az alábbi albumra kattintva tekinthetik meg.

Szeretettel ajánljuk megtekintésre a rendezvényről készült videót és fotógalériát, benne a kísérletező kedvű komlóstetői diákokkal.
Rövid “élményvideó” a Föld napja rendezvényről: https://fb.watch/czGqY2xwxp/
Fényképes élménybeszámoló: https://www.facebook.com/muszakifoldtudomanyikar/posts/4973808929322929

 

 

Garfield Alapítvány
Adószáma: 18421466-1-05


Iskolánk online könyvtári katalógusa