Köszönet


 

Kedves Szülők!


Örömmel jelentjük, hogy szombaton az iskola teljes területén befejeződött az idei első fűnyírás, ami nem sikerülhetett volna az Önök önzetlen segítsége nélkül. Köszönjük a szombat délutánjukat az iskola szépítéséért feláldozó édesapáknak, és az őket nélkülöző családtagoknak. A kertész brigád tagjai voltak: Kiss István, Majoros Péter, Bölkény László, Dobos István, Balogh Krisztián és Püspöki Péter. Köszönjük az ötleteket és felajánlásokat is, amiket a jövőre vonatkozóan kaptunk.


Minden igyekezetünkkel azon vagyunk, hogy gyerekeik – tanítványaink számára olyan iskolát építsünk, ahol jó lenni, és ahonnan messzire visz majd az út.

További képek az alábbi albumra kattintva tekinthetők meg.

 

Garfield Alapítvány
Adószáma: 18421466-1-05


Iskolánk online könyvtári katalógusa