Mobilitási hét – A Magyar Diáksport Napja


 

A mobilitási hét keretein belül számos sport eseményre került sor iskolánkban. A hét minden napján felsős diákjaink tartottak zenés, táncos gimnasztikát, aerobikot az iskola aulájában. A testnevelő tanárok kíséretével, a felső tagozatosok egy bicikli túrán vettek részt, melynek kiemelt állomásai között szerepelt a Diósgyőri vár és a DVTK stadion. Emellett a Magyar Diáksport Szövetség által meghirdetett 2022 méteres futást, az osztályok testnevelés óra keretein belül futották le. Összességében nagyon jó hangulatban telt ez a hét és a programoknak rendkívül nagy közösség építő erejük volt.
Az eseményeken készült képeket az alábbi albumra kattintva tekinthetik meg.

 

 

 

Garfield Alapítvány
Adószáma: 18421466-1-05


Iskolánk online könyvtári katalógusa