MÁSA – Adományok átadása


 

A korábbi évekhez hasonlóan idén is adománygyűjtést szerveztünk a Miskolci Állatsegítő Alapítvány részére, melyen iskolánk tanulói, szüleik és pedagógusai is adakoztak. Az ünnepélyes átadásra az állatok világnapját követően október 5-én került sor, ahol a MÁSA dolgozói egy rövid előadás keretében bemutatták a mindennapi mentő munkálataikat, illetve két kutyust is magukkal hoztak a gyerekek nagy örömére. Az adománygyűjtés során nemcsak állateledelek hanem különféle eszközök: fertőtlenítők, takarók, plédek, játékok is érkeztek, melyeket nagy szeretettel nyújtottunk át. Az adományokért cserébe egy elismerő oklevelet kaptunk. Külön köszönet illeti Nyilas Izabella tanárnőt, aki éveken keresztül megszervezte ezeket a gyűjtéseket és saját kezűleg varrott munkáit is többször felajánlotta az alapítvány részére. Az állatok világnapja alkalmából kiállítást is szerveztünk az iskola aulájában, ahol az évfolyamok által készített tablói láthatók az év állatairól.
Az átadásról készült képeket az alábbi albumra kattintva tekinthetik meg.

 

 

Garfield Alapítvány
Adószáma: 18421466-1-05


Iskolánk online könyvtári katalógusa