Október 23-ai ünnepi megemlékezésIskolánk hagyományai szerint minden évben a 8.-os diákok adják elő az 1956. október 23-ai megemlékezést. Így történt ez idén is.
A sikeres előadást sok-sok próba előzte meg. A gyerekek lelkesen készültek arra a napra, amikor iskolatársaiknak bemutathatták a produkciót. Mindenki szerepet kapott a műsorban. A történelem bemutatása mellett versek és dalok is elhangzottak. Az őszi időjárást megidézve falevelek hullottak fentről. Kendős és zászlós táncok színesítették a műsort. A filmrészletek elénk tárták a korabeli eseményeket. Befejezésként az énekkar egy szép, megható dallal emelte az ünnep hangulatát.
A műsoron készült képeket, videót az alábbi albumban és linken tekinthetik meg.
Garfield Alapítvány
Adószáma: 18421466-1-05


Iskolánk online könyvtári katalógusa