Süni az avarban – iskolaelőkészítő foglalkozás


 

November 4-én megtartottuk idei első iskolaelőkészítő foglalkozásunkat “Süni az avarban” címmel. A Szeder úti apróságok mellett más óvodások is teljesítették az izgalmas feladatokat az állomásokon. Rókavárban barangoltunk, megtisztítottuk a patakot szikláktól, gumiabroncsoktól, kidőlt fatörzsön, hídon átkelve konzervdobozokat gyűjtöttünk mágneses rúddal.  Eldobált műanyagpoharakat szedtünk fel pálcával. Daloltunk, táncoltunk, végül játékos formában megismerkedtünk a szelektív hulladékgyűjtés szabályaival. 

Izgalmas keretmesével nyitottuk és zártuk a rendezvényt. Köszönet a 3.a tanulóinak és Dánfalviné Bata Mónika tanító néninek érte! 
Egy kis harapni- és innivaló is akadt, de az ajándék se maradt el. Aki velünk tartott, nem bánta meg!
Az eseményen készült képek megtekinthetőek az alábbi albumokban.

 

Garfield Alapítvány
Adószáma: 18421466-1-05


Iskolánk online könyvtári katalógusa