Állatok Világnapja az iskolánkban – MÁSA látogatása


 

2023. október 5-én az Állatok Világnapja alkalmából, ismét ellátogattak hozzánk a MÁSA – a Miskolci Állatsegítő Alapítvány képviselői, két szeretetre és otthonra vágyó kutyával. Nagy készülés előzte meg a fogadásukat, s ezúton szeretnénk megköszönni tanítványaink, szüleik, családtagjaik, a jelenlegi és régi dolgozóink segítségét, adományait. Rövid előadást hallgathattak meg a tanulóink a felelős állattartásról, gondozásról, ápolásról; majd a gyerekek örömére megszeretgethették a kutyusokat.
Köszönjük a MÁSA dolgozóinak a lelkiismeretes munkáját és azt hogy megtiszteltek minket jelenlétükkel.
Az eseményen készült képeket az alábbi albumra kattintva tekinthetik meg.

 

 

Garfield Alapítvány
Adószáma: 18421466-1-05


Iskolánk online könyvtári katalógusa