Zene világnapja


 

„Tudod te, mi a zene? Isten parányi emlékeztetője az embernek, hogy nem az ember az egyetlen csoda ebben az univerzumban. A zene harmonikus kapcsolat minden élőlény között…” (A szeretet szimfóniája c. film)

A Komlóstetői Református Általános Iskola kapuit szélesre tárva, mint kulturális intézmény szeretné egyre jobban szélesíteni kínálatát, és életébe bevonni a komlóstetői lakosokat. 2023. október 12-én ünnepi hangversenyre hívta és várta Komlóstető zeneszerető közönségét, hogy együtt ünnepelhessék a Zene világnapját. A Csomasz Tóth Kálmán Református Alapfokú Művészeti Iskola pedagógusai és tanítványai szeretettel és szívvel vállalták el a fellépést.

Hálás szívvel köszönjük mindazoknak, akik megtisztelték rendezvényünket!

A következő találkozást az adventi várakozás időszakában tervezzük.

 

 

 

Garfield Alapítvány
Adószáma: 18421466-1-05


Iskolánk online könyvtári katalógusa