Egészséges életmód és energiatakarékossági projektnap


 

November 8-án az Egészséges életmód és energiatakarékossági projektnapon tanulóink az „Ízek utcáin” sétálhattak. Itt vásárolhatták meg tízóraijukat, uzsonnájukat. Minden osztály egy standdal készült. Saját készítésű, kizárólag egészséges étkek kerülhettek a pultra. Gusztusos zöldségvariációk, gyümölcsfalatkák, ízletes répatorták, répás és sütőtökös muffinok, szendvicsek, szörpök, teák, megannyi finomság közül választhattunk. A gyerekek a kereskedelem fortélyaival is ismerkedtek. A kereskedést szülők segítették. Köszönet érte! A bevételek az osztálykasszát gyarapították. Hálás köszönet a finomságokat készítő szorgos szülőknek!
Az Öko – faliújságot novemberben 3.a osztály készítette az „Energiatakarékosság és fenntarthatóság” témakörben.

Az eseményen készült képeket az alábbi albumra kattintva tekinthetik meg.

 

 

 

Garfield Alapítvány
Adószáma: 18421466-1-05


Iskolánk online könyvtári katalógusa