Mikulás túra


 

Meseországba utazott az alsó tagozat december 4-én a mikulásvonattal. A lillafüredi állomáson mintha Disneylandbe érkeztünk volna meg. Szólt a zene, mindenki táncolt, a színpadon énekeltek a mesefigurák. Csoportokba osztva, kísérőinkkel léptünk át a Mesebirodalom kapuján, hogy ellátogathassunk a négy helyszínre: a hatalmas iglu sátrakba, ahol a meseszereplők vidám előadásokkal szórakoztattak bennünket. A mesebeli utazás legizgalmasabb pillanata az volt, amikor a gyerekek találkozhattak a Mikulással. Itt kapta meg mindenki az ajándékát, a mikuláscsomagot, telis-tele finomságokkal.

Hálásan köszönjük Gazdusné Pankucsi Katalin önkormányzati képviselőnek és Bajusz Gábor képviselő úrnak, hogy lehetővé tették a kirándulást.

                                                                                                                                                            Pecsétné Répás Andrea

                                                                                                                                                      alsós munkaközösség – vezető

Az eseményen készült képeket az alábbi albumra kattintva tekinthetik meg.

 

 

Garfield Alapítvány
Adószáma: 18421466-1-05


Iskolánk online könyvtári katalógusa