Süni az őszi erdőben


 

A Komlóstetői Református Általános Iskolában megrendezésre kerülő első sulikóstoló foglalkozáson Zümi, a méhecske és kis barátai vezették körbe a nagycsoportos óvodásokat a lakóhelyükön, a Meseerdőben. Daltanulás, mozgásos és ügyességi feladatok, valamint mondókázás mellett a kicsik a környezettudatos magatartás alapjait is elsajátíthatták. A jó hangulatú foglalkozás során a gyerekek és a szülők megismerkedhettek a leendő elsős tanító nénikkel, kötetlen beszélgetés és szeretet vendégség zárta a programot. A következő sulikóstoló foglalkozás Zümi karácsonya címmel 2023. december 15-én kerül megrendezésre 16:15-től.
Szeretettel várunk minden leendő első osztályos óvodást és a szüleiket!

A foglalkozáson készült képeket az alábbi albumra kattintva tekinthetik meg.

 

Garfield Alapítvány
Adószáma: 18421466-1-05


Iskolánk online könyvtári katalógusa