Tehetséggondozás A-tól Z-ig


 

            A Komlóstetői Tehetségsegítő Tanács célul tűzte ki a tehetséges fiatalok adottságainak felismerését, gondozását. Ennek keretében 2024. március 1-jén a Komlóstetői Tehetségsegítő Tanács, a Komlóstetői Református Általános Iskola és a MIÓVI Szeder Úti Tagóvoda szervezésében asztalitenisz bemutató és kerekasztal beszélgetés valósult meg Jónyer István, négyszeres Világ- és Európa Bajnok asztaliteniszező játékán és életén keresztül.

            Az élvezetes bemutató után kerekasztal beszélgetés vette kezdetét, ahol Ábrám Tibor igazgató úr vezetésével Jónyer István, Sarka Ferenc (a Magyar Tehetséggondozó Társaság alelnöke) és Plaszkóné Ferkovics Karolina (a Református Országos Értékteremtő Tehetségközpont tagintézmény-vezetője) beszélgettek a tehetséggondozás jelentőségéről.

            Jónyer István életét megismerve láthattuk, milyen lényeges már iskolás korban felismerni, majd a megfelelő környezettel, eszközökkel, háttérrel ápolni, gondozni, fejleszteni a gyermekben lévő tehetséget.

 

Garfield Alapítvány
Adószáma: 18421466-1-05


Iskolánk online könyvtári katalógusa