Kreatív pályázat eredményhirdetése


 

A Szakértők Regionális Egyesülete Miskolc már évek óta azon dolgozik, hogy a Miskolc Komlóstető-Vasgyár városrészben működő általános iskolával és a helyi óvodával együttműködve tehetséggondozási és pályaorientációs célú projekteket valósítson meg. Az Egyesület, a Miskolci Egyetem Műszaki Földtudományi Karával, a Lévay József Református Gimnáziummal, és a Komlóstetői Református Általános Iskolával 2021-ben együttműködési megállapodást kötött, melynek célja, hogy a tanulók számára minél szélesebb körben felkeltsék a természettudományos tantárgyak és a tudományterületek iránti érdeklődést.
Ezen megállapodás eredményeként került az idei évben meghirdetésre a kreatív pályázat „Szemét vagy kincs” címmel, szelektív hulladékgyűjtés témában. Az eredményhirdetésre immár második alkalommal a Miskolci Egyetemen megrendezésre kerülő Közép-Európa egyik legjelentősebb ásványfesztiválján került sor 2024. március 9-én. A díjakat Prof. Dr. Mucsi Gábor, a Műszaki Föld-és Környezettudományi Kar dékánja, Veres Pál, Miskolc város polgármestere, Gergelyné Bobák Katalin, a Szakértők Regionális Egyesület Miskolc elnöke, és Nagyné Ferencz Judit a Komlóstetői Református Általános Iskola igazgatóhelyettese adta át.

Díjazott tanulóink:

Alsós kategória: rajz
1. helyezett: Lakatos-Szabó Hanna 4.a
2. helyezett: Kisiczki Léda 2.a
3. helyezett: Balogh Zója 3.a

Alsós kategória: tárgyalkotás
1. helyezett: Ráncsik Dominik 1.a

2. helyezett: Munkácsi Olivér 1.a
3. helyezett: Munkácsi Noémi 3.a
3. helyezett: Takács András 2.a

Felsős kategória: rajz
1. helyezett: Szukenyik Balázs 6.a

2. helyezett: Székely Viktória 6.b
3. Molnár Anna, Csendi Letícia 7.a

Különdíjban részesültek:
Balázs Krisztián 1.a
Balázs Gergely 5.a
Rimár Nimród, Kisiczki Péter, Sebestyén Ákos 2.a

 

 

 

 

Garfield Alapítvány
Adószáma: 18421466-1-05


Iskolánk online könyvtári katalógusa